Uz pakomātiem bezmaksas piegāde pirkumiem virs 10 EUR!
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes un piekrītat mūsu privātuma politikai.
Aminoskābes ir universāls celtniecības materiāls - „ķieģelīši”, kurus organisms izmanto augšanai, dažādu hormonu, antivielu un fermentu atjaunošanai, nostiprināšanai un izstrādāšanai. Aminoskābes ir muskuļos, kaulos, ādā, matos un praktiski visos ķermeņa šķidrumos. Katra ķermeņa šūna satur zināmas aminoskābju kombinācijas.
BCAA- sazarotās ķēdes aminoskābes (branch chain amino acid), kas galvenokārt sastāv no trīs neaizstājamām aminoskābēm (Izoleicīna, Valīna un Leicīna), kas uzlabo organisma anaboliskos (audu veidojošus) procesus un samazina organisma kataboliskos (audu noārdošos) procesus.
Glutamīnsir aminoskābe, kas organismā atrodas vislielākajā skaitā, sastāda vairāk nekā 60% no vispārējām brīvajām aminoskābēm skeleta muskuļos un vairāk nekā 20% no vispārējā cirkulējošo aminoskābju daudzuma. Nepieciešamība pēc glutamīna krasi pieaug stresa periodā, badošanās laikā, slimības laikā, traumu, kā arī intensīvu sporta treniņu laikā.